.f2c_unpublish, f2c_publish { display: none !important; } .email-icon { display: none !important; }

 

Forreste række: 

1. Elly Margrethe Marcussen, datter af Rasmus Hansen Marcussen og Bodil født Petersen, Mjolden. 

2. Jette Pørksen, datter af Niels Pørksen og Maja født Christensen, Mjolden. 

3. Louise Vodder, datter af Hans Jacob Vodder og Rosa født Westensee, Mjolden. 

4. Conny Grundt, datter af Johannes Grundt og Josephine født Sandberg, Mjolden. 

5. Marna Sørensen, datter af Niels Mikael Sørensen og Helga født Andersen, Ottersbøl.

6. Nanna Thøgersen, datter af Holger Thøgersen og Signe født Hansen, Mjolden Skole. 

7. Anne Catrine Kræmer, datter af Hans Henrik Kræmer, Ottersbøl. 

8. Jytte Schmidt, datter af Christian Hansen Reuss Schmidt og Caroline født Hansen, Hybjerg. 

9. Grethe Roost Aabling, datter af Niels Dichman Aabling og Marie født Ebsen, Ottersbøl. 

10. Dagny Pørksen, datter af Niels Pørksen og Maja født Christensen, Mjolden.

 

2. række: 

1. Peter Sørensen, søn af Broder Peter Sørensen og Anne Sofie født Jørgensen, Mjolden. 

2. Hans Brodersen Sørensen, søn af Hans Michael Sørensen og Helene født Johansen, Mjolden. 

3. Bue Thøgersen, søn af Holger Thøgersen og Signe født Hansen, Mjolden Skole. 

4. Flemming Schmidt Andersen, søn af Tom Valdermar Andersen og Johanne Kathrine født Schmidt, Mjolden. 

5. Ove Damgård Schmidt, søn af Christian Hansen Reuss Schmidt og Caroline født Hansen, Hybjerg.  

6. Arne Hygum Brylle, søn af Oskar Frederik Brylle og Hanne f. Hygum, Mjolden. 

7.  Bjarne Kausgård Laursen søn af Marius Lauersen, Mjolden. 

8.  Martin Peter Møller, søn af Ejner Møller og Jenny Marie født Hansen, Forballum. 

9. Kim Poulsen, søn af Georg Bern Juul Poulsen og Johanne født Skov, Mjolden. 

 

3. række: 

1. Litten Thøgersen, datter af Holger Thøgersen og Signe født Hansen, Mjolden Skole. 

2. Lærer, Holger Thøgesen, Mjolden Skole. 

3. Jytte Schmidt, datter af Marius Jensen Schmidt og Edel født Hygum, Mjolden. 

4. Marie Vodder, datter af Detlef Lausen Vodder og Edith Petra født Jessen, Ottersbøl. 

5. Aase Vodder, datter af Okke Brodersen Vodder og  Ingeline  Marie født Jacobsen, Ottersbøl. 

6. Henning Sørensen, søn af Niels Mikael Sørensen og Helga født Andersen, Ottersbøl. 

7. Peter Jørgensen Andersen, søn af Niels Andersen og Johanne født Jørgensen, Mjolden. 

8. Jørn Eskesen Boisen, søn af Niels Clausen Kulmbak Boisen og Elise Kjerstine født Eskesen, Ottersbøl. 

9. Hans Kræmer, søn af Hans Henrik Kræmer og Hustru, Ottersbøl. 

10. Esben Thøgersen, søn af Holger Thøgersen og Signe født Hansen, Mjolden. 

11. Lærer Christina Pedersen, Mjolden.

 

Bageste række: 

1.  Peter Rossen, søn af Hans Alfred Rossen og Magda Hansine født Petersen, Mjolden. 

2. Gunnar Marcussen, søn af Rasmus Hansen Marcussen og Bodil født  Petersen, Mjolden. 

3. Egon Grundt, søn af Johannes Grundt og Josephine født Sandberg, Mjolden. 

4. Flemming Nørskov Ehmsen, søn af Ehm Ehmsen og Ruth født Jacobsen, Forballum. 

5. Jens Christian Poulsen.  

6. Per Høgedal Lund Sørensen, søn af Thorkild Lund Sørensen og Grete født Høgedal, Forballum Mejeri.  

7. Erik Schmidt, søn af Christian Schmidt og Ingeborg født Nissen, Mjolden.